Депутати Тальянківської сільської ради

 

Депутати Тальянківської сільської ради УІІ скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім'я по батькові

Округ

1

Почапська Руслана Григорівна

Округ № 1                                                 вул.Жовтнева з буд. №1 по буд.№54                       

2

Яковенко Сергій Григорович

Округ №2                                                    вул.Комсомольська  з буд. №1 по буд.№61

3

Яцентюк Галина Олександрівна

Округ №3                                          вул.Комсомольська  з буд. №62 по буд.№78

4

Тулук Юрій Андрійович

Округ №4                                                 вул.Петровського з буд. №1 по буд.№37

5

Голоднюк Олександр Андрійович

Округ №5                                                вул.Петровського з буд. №38 по буд.№140

6

Лірник Наталія Миколаївна

Округ №6                                                        вул.Радгоспна з буд. №1 по буд.№8             вул.Учительська, з буд.№1 по буд.№5

7

Величко Віктор Самійлович

Округ №7                                                вул.Учительська з буд. №6 по буд.№25

8

Антошко Віталій Миколайович

Округ №8                                                вул.Учительська з буд. №26 по буд.№56

9

Гудзь Валентина Миколаївна

Округ №9                                                        вул.Польова з буд. №4 по буд.№23                вул.Радянська з буд. №1 по буд.№46

10

Чайка Валентина Василівна

Округ №10                                                     вул.Радянська з буд. №47 по буд.№103

11

Скінтей Надія   Миколаївна

Округ №11                                               вул.Першотравнева з буд. №1 по буд.№44       вул.Черняховського з буд. №1 по буд.№35

12

Голубова Олександра Миколаївна

Округ №12                                             вул.Черняховського з буд. №36 по буд.№117

_________________________________________________

                                    Депутати Тальянківської сільської ради                                       VІ скликання

№ п/п

ПІП

Округ

1.

Заєць  Людмила Григорівна   

округ № 1

2.

Голоднюк Олександр Андрійович

округ № 2

3.

Скінтей Людмила Валеріївна

округ № 3

4.

Яводчак Іван Іванович  

округ № 4

5.

Величко  Віктор Самійлович  

округ № 5

6.

Татарчук Валентина Петрівна   

округ № 6

7.

Задвірний    Іван    Миколайович   

округ № 7

8.

 Охрімчак Дмитро Васильович

округ № 8

9.

Яцентюк Галина Олександрівна   

округ № 9

10.

Німець   Катерина   Іванівна    

округ № 10

11.

Щербатюк Микола  Михайлович 

округ № 11

12.

Гаврилюк Світлана Іванівна 

округ № 12

13.

Гладун Людмила Петрівна

округ № 13

14.

Сапатий Костянтин Михайлович

округ № 14

15.

Лірник Наталія  Миколаївна

округ № 15

16.

Пастушенко Петро Васильович

округ №16