ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ                                                                    ТАЛЬЯНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ               ТА  ЇХ СКЛАД:

         1.Постійна комісія   з  питань охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення, законності,  правопорядку, депутатської діяльності та етики:  

    1. Яцентюк Галина Олександрівна – голова комісії

    2.Гудзь Валентина Миколаївна – член комісії

    3.Чайка Валентина Василівна – член комісії

    4. Яковенко Сергій Григорович – член комісії

      

       2. Постійна комісія  з  питань  агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села:

     1. Голоднюк  Олександр  Андрійович – голова комісії

     2.Антошко Віталій Миколайович – член комісії

     3.Тулук Юрій Андрійович – член комісії

     4.Почапська Руслана Григорівна – член комісії

 

                             3. Постійна комісія                                                                        з  питань  планування  бюджету і фінансів:

    1. Величко  Віктор  Самійлович – голова комісії

    2. Скінтей Надія Миколаївна – член комісії

    3. Голубова Олександра Миколаївна – член комісії

 

КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНКОМІ ТАЛЬЯНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Адміністративна комісія

1. Підгурченко Олександр Миколайович               

          - голова комісії

                  Члени комісії:          

2.  Слободян Олександр Васильович                                                             3.  Баранюк Людмила Андріївна                                                                 4.  Рябокінь Марія Петрівна                                                                        5.  Остапенко Микола Васильович

 

Громадська комісія в справах дітей:

1. Пересунько Алла Іванівна- голова комісії          

                         Члени комісії:                                                                  2. Лісова Олеся Анатоліївна

3. Загирняк Ольга Миколаївна

4. Заєць Людмила Григорівна

5 .Слободян Таміла Олексіївна ________________________________________________________________

УІ СКЛИКАННЯ

І. Постійна комісія Тальянківської сільської ради з питань охорони здоров’я, освіти,  культури, виховання, соціального захисту населення, законності і правопорядку

    1. Пастушенко Петро Васильович - голова комісії

    2. Заєць Людмила Григорівна – член комісії

    3. Гаврилюк Світлана  Іванівна – член комісії

    4. Яцентюк Галина  Олександрівна – член комісії

 

ІІ. Постійна комісія Тальянківської сільської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів екології, комунального майна та соціального розвитку села

     1. Охрімчак Дмитро  Васильович – голова комісії

     2. Татарчук  Валентина  Петрівна

     3. Голоднюк  Олександр  Андрійович

     4. Задвірний  Іван  Миколайович

     5. Щербатюк Микола Михайлович

 

ІІІ. Постійна комісія Тальянківської сільської ради з питань планування,бюджету  і фінансів

     1. Величко  Віктор Самійлович – голова комісії

     2. Німець Катерина Іванівна

     3. Гладун  Людмила Петрівна

 

ІУ. Постійна комісія Тальянківської сільської ради з питань депутатської діяльності та етики

    1. Яводчак Іван Іванович – голова комісії

    2. Сапатий  Костянтин Михайлович    

    3. Скінтей Людмила Валеріївна